Popular tips

Co to jest Alior Bank?

Co to jest Alior Bank?

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Oferta banku skierowana jest do klientów, którzy oczekują wyższej jakości usług i doradztwa. W ofercie dla klientów indywidualnych i firm: konto osobiste, lokaty, kredyty, pożyczki, karty kredytowe.

Kiedy można kontaktować się z Alior Bankiem?

Jesteśmy do dyspozycji pod numerem: 32 745 64 56. (w dni robocze od 9.00 do 17.00) (opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora) Informujemy, że z numeru +12 342 79 89 z klientami Alior Banku może się kontaktować Ala – Automatyczna Asystentka Alior Banku.

Jak zalogować się na aliorbank.pl?

Na portalu banku www.aliorbank.pl kliknij w przycisk Zaloguj w prawym górnym rogu. Wybierz opcję System bankowości internetowej (system jest również dostępny bezpośrednio pod adresem https://system.aliorbank.pl – jeśli korzystasz z bezpośredniego adresu, pamiętaj, by zawsze wpisywać go ręcznie w oknie przeglądarki).

Jak dokonać zwrotu środków w Alior Banku?

Reklamację składa się w Alior Banku, który za pośrednictwem autoryzowanego kanału do kontaktu między bankami, występuje z prośbą o zwrot środków do banku odbiorcy. Zwrot środków zależy od tego czy odbiorca płatności wyrazi na to zgodę. Bank odbiorcy bez zgody właściciela rachunku, na który środki wpłynęły, nie może

Co to jest bankowość internetowa Alior online?

Bankowość internetowa Alior Online. System bankowości internetowej Alior Online został zaprojektowany tak, aby korzystanie z niego przez klientów indywidualnych oraz klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą było proste i intuicyjne, niezależnie od tego czy obsługujesz go z domowego komputera czy też z przeglądarki internetowej zainstalowanej na tablecie lub

Jak zalogować się do systemu Alior online?

Pierwsze logowanie dosystemu Alior Online (dla nowych klientów, którzy logują się pierwszy raz): Na portalu banku www.aliorbank.pl kliknij w przycisk Zaloguj w prawym górnym rogu.